MANŽEL NA HODINU

           Ste pracovne zaneprázdnení a nemáte čas na bežné alebo väčšie opravy v byte, v dome alebo jeho okolí? Ste sám alebo sama technický antitalent? Potrebujete zapojiť elektrospotrebiče, zmontovať nábytok, položiť podlahu či vymeniť vodovodné batérie? Ak áno, sme tu pre Vás! Zabezpečujeme malé a stredné opravy, ktoré zvládne „Hodinový manžel“ aj sám podľa Vašich potrieb. Účtujeme si iba nevyhnutné náklady na prepravu a prácu. Náš skúsený hodinový manžel Vám zabezpečí a vykoná všetky technické práce a to vždy v dohodnutom termíne a cene. Zavolajte nám, opíšte nám situáciu a my Vám ihneď povieme kedy sme schopný to uskutočniť a za akú cenu.  Ak pracujete až do večera, sme schopní vykonávať opravy a údržbu aj vo večerných hodinách alebo počas soboty a v havarijných prípadoch aj v nedeľu.

  • Elektroinštalačné opravy a údržba (výmena a zapojenie elektrospotrebičov, zásuviek a vypínačov, svietidiel, atď.)
  • Vodoinštalačné opravy a údržba (zapojenie práčky, umývačky riadu, oprava vodovodných batérií, sprchy, atď.)
  • Maľovanie interiérov a extteriérov (izby, strechy, plozy, zábradlia, atď.)
  • Oprava ventilačných zariadení 
  • Výmena a oprava podlahových krytín (laminátové podlahy, linoleum, koberce, atď.)
  • Osadenie dekorácií, obrazov, políc, žalúzií, markízy
  • Montáž a demontáž nábytku
  • Sťahovacie práce
  • Oprava poškodeného nábytku (spevnenie, vyrovnanie, prebrúsenie a natretie, atď.)
  • Odvoz a likvidácia stavebného odpadu

Nový blok 7

Zlatestriebro.sk - Predaj drahých kovov