Už sa každému stalo, že sa mu spomalil počítač, dlho načítavalo aplikácie, prípadne ich ani nenačítalo a museli ste reštartovať počítač. Po reštarte sa počítač ešte viac spomalil a niekedy sa už ani nerozbehol. Mali ste pocit, že sa Vy s ním rozbehnete k oknu a „poletí“ ??? Určite ano. Vypisoval Vám počítač rôzne upozornenia o tom, že máte škodlivý softvér? Že nereaguje skript? Koľkokrát Vám „spadol“ systém? Počítač je lenivý a všetko robí pomaly? Tak potom je to jasné !!!

Koľko práce urobí za Vás počítač? Ako Vám uľahčuje prácu? Koľko času by ste strávili bez pomoci počítača? Koľko by ste zapísali papierov na „poznámky“ ? Čo myslíte, ako to asi robí počítač? Presne tak ako Vy. Aj on si musí niekam zapisovať „vedľajšie“ operácie a tie sa ukladajú do REGISTROV. Registre sú bloky, kde sa ukladajú dočasné informácie, ktoré neskôr podľa vašich požiadaviek potom spracuje. Lenže čo s takými už použitými poznámkami urobí počítač? Niektoré odstáni sám a niektoré si nechá v pamäti, lebo nevie čo má s nimi urobiť. Tým že počítač viac a viac používame, sa nám pomaly registre zapĺňajú a zapĺňajú a zrazu potrebné informácie nieje kam ukladať. Čo urobí počítač? Začne rozmýšľať pamäťou, ktoré nepotrebné položky môže vymazať a tým vlastne nemá čas používať tie procesy, ktoré chcete rýchlo používať Vy. To znamená, že sa nám všetko spomalí a počítač vlastne ani za to nemôže.

Ďalším z problémov, ktorý môže spôsobiť spomalenie, prípadne nefunkčnosť vášho PC, môže byť aj prítomnosť škodlivého softvéru (malware, spyware,adwarevírusy, atď.), ktoré slúžia účelovo pre získavanie informácií o vašom PC pre iných užívateľov, ktorý takýto software do vášho PC inštalovali pomocou internetu, prezeraním skodlivých stránok s nie dobre zabezpečeným systémom. Za škodlivé programy sa považujú i programy patriace do skupiny spyware. Tieto programy zisťujú informácie o počítači a jeho používateľovi a bez súhlasu odosielajú cudzej osobe. Informácie môžu byť najrôznejšieho druhu, ako napríklad zoznam emailových adries, zoznam najčastejšie navštevovaných stránok, atď. Adware sú programy, ktoré zobrazujú reklamu. Takéto programy sú najčastejšie súčasťou iného programu, ktorý nie je škodlivý. Je to cesta, akou sa snažia programátori získať peniaze za svoj program. Nebezpečenstvo týchto programov je v tom, že integrované reklamné systémy sú často spywarom.

Mohli by sme tu opísať nepreberné množstvo rôznych druhov škodlivého softvéru, ale na to by sme odporučili iné náučné stránky. Hlavnou podstatou našej práce je pomôcť našim zákazníkom, aby ich práca s PC technikou bola odľahčená od nepríjmených aplikácií, ktoré im sťažujú ich dôležitú prácu. Určite každý z nás nechce byť obmedzovaný a zdržiavaný nejakými „spomaľovacími“ programami.

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. V našej spoločnosti nájdete profesionálnych odborníkov v danom odbore. Stačí nás len kontaktovať a to i v prípade, že potrebujete len poradiť. Sme tu pre Vás a snažíme sa Vám vždy maximálne vyhovieť. Tešíme sa na následnú spoluprácu. Kvalitné služby a profesionálny prístup – to je naše heslo.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

MS TRADE SERVICE sa zaoberá poskytovaním komplexných servisných IT služieb. Diagnostikujeme  a opravíme Váš počítač, spoľahlivo a rýchlo. Sme časovo flexibilný, opravíme Váš počítač na počkanie alebo v dopredu dohodnutom čase. Ak sa počítač nedá opraviť cez internet, pošleme k Vám nášho technika, ktorý urobí diagnostiku PC, podľa ktorej vám navrhne ďalší postup pri oprave vášho PC. V prípade, že vaše PC je nutné opraviť u nás, pošleme k vám kuriéra, ktorý vyzdvihne Váš počítač a prinesie ho k nám na opravu a po oprave Vám počítač prinesie späť do firmy alebo domov.

Servis počítačov

Potrebujete rýchly a kvalitný servis PC? Sme tu pre Vás, aby sme vám pomohli s akýmkoľvek problémom a poruchou na vašom počítači. Stačí zavolať a my prídeme vo vami dohodnutom čase a opäť spojazdníme váš počítač. Budeme vás informovať o každom kroku a budeme sa snažiť laicky vysvetliť príčinu poruchy a návod na jej predídenie v budúcnosti. Urobíme všetko pokiaľ nebudete s našou prácou spokojný.

                Rýchly servis – táto služba je určená zákazníkom, ktorý potrebujú vyriešiť bežné problémy s počítačom. Stačí zavolať a poradíme vám s riešením na počkanie, prípadne cez internet zrealizujeme opravu počítača.

                Diagnostika poruchy – Nedá sa váš počítač zapnúť? Zdá sa že pracuje pomalšie? Otestujeme váš počítač pre určenie príčiny poruchy a skonzultujeme s vami, ktoré opatrenia je pre vás najefektívnejšie, aby váš počítač bezchybne fungoval. Ak sa rozhodnete počítač opraviť, za diagnostiku neplatíte.

                Oprava počítača – Nefunguje vám poriadne počítač alebo sa nedá zapnúť? Nenabehne Windows? Odstránime problém nefunkčného počítača alebo komponentu. Skontrolujeme alebo opravíme funkčnosť operačného systému. Otestujeme celkovú funkčnosť a správny beh vášho počítača.

                Komplexná diagnostika poruchy  – každý komponent podrobíme náročným záťažovým testom pre určenie príčiny poruchy, navrhneme vám riešenia opravy, ak sa rozhodnete počítač opraviť, za diagnostiku neplatíte.

                Starostlivosť o počítač – aby váš počítač bol v dobrej kondícii, je potrebné pravidelná a odborná údržba vnútra skrine počítača. Jeho životnosť sa tým značne predĺži. Prezrieme vnútro vášho počítača, vyčistíme ventilátory, chladiče, napájací zdroj a mechaniky od prachu a nečistôt, vysvetlíme vám ako predchádzať znečisteniu.

Bezpečnosť   – Každý PC alebo notebook, ktorý príde do nášho servisu ako aj počas prevozu kuriérom je poistený proti poškodeniu. Údaje chránime podpisom zmluvy medzi našou spoločnosťou a zákazníkom o ochrane údajov.

Okrem servisu počítačov Vám tiež vieme poradiť s výberom nového počítača a príslušenstva, ako monitor, tlačiareň, scanner, a ďalšie pre vás užitočné periférie. Veľmi dôležitá je bezpečnosť a stabilita počítača pripojeného k internetu a k tomu patrí správne nastavenie, spoľahlivý antivírusový program a ďalší užitočný software. Nezabudneme ani na patričné vysvetlenia a zaškolenie Vás, ako užívateľa, aby ste v konečnom dôsledku boli spokojný a netrieskali s nadávaním do klávesnice J.  Zameriavame sa na Vaše skutočné potreby. Bez preháňania, no s patričnou rezervou do budúcnosti Vám odporučíme to, čo skutočne potrebujete.  Pracujeme tak, aby sme boli sami so svojou prácou spokojný, ako keby sme to robili pre seba, aby sme nemuseli niečo dodatočne opravovať a stresovať aj seba aj Vás. Odporúčame inštalovať iba originálny software, nakoľko pri používaní pirátskych kópií je plynulá funkčnosť systému nezaručená, čím sa aj my od takýchto verzií software dištancujeme a nedávame na našu prácu záruku.

Ochrana počítačov

 • Odstránime vírusy, spyware, malware, adware a iný škodlivý software z napadnutého počítača bezpečne a postaráme sa o zachovanie dôležitých údajov
 • poradíme ako sa starať o svoje dáta, chrániť ich pred napadnutím a ako bojovať proti škodlivému software a vírusom
 • navrhneme najvhodnejší antivírusový program a ochranu proti škodlivému software

Ochrana dát

 • navrhneme ako chrániť svoje osobné údaje, zabezpečiť počítač
 • poradíme ako  využiť možnosti bezpečnosti vo Vašej firemnej alebo domácej sieti
 • ponúkneme najvhodnejšiu bezpečnosť pre Vaše IT

Starostlivosť o Vaše údaje

 • návrh pravidelného zálohovania a archivácie údajov pre Váš pocit bezpečnosti
 • kompletný a efektívny spôsob zálohovania a archivácie Vašich cenných a veľakrát  nenahraditeľných údajov

Aktualizácia systémov

 • nastavenie systému aby pravidelne sťahoval aktualizácie zabezpečenia
 • pravidelné aktualizovanie chráni počítač pred vírusmi a ďalšími hrozbami z internetu.

Modernizácia počítača

 • navrhneme pre Váš počítač najvhodnejšie nové komponenty pre maximálne zvýšenie výkonu
 • vami zakúpené komponenty zapojíme a nainštalujeme potrebné ovládače
 • skontrolujeme správny beh systému a optimalizujeme ho pre najvyšší výkon

Šetríme Vaše peniaze!

 • firemným zákazníkom ponúkame zľavu na naše služby pri uzavretí zmluvy o poskytovaní našich služieb minimálne na dobu 12 mesiacov
 • pravidelný servis je dôležitý pre bezproblémový chod počítačov vo Vašej firme z dlhodobého hľadiska.
 • zákazník by mal vedieť, že pri nepravidelnom servise PC jeho IT infraštruktúra nebude mať jednotnú koncepciu a bezproblémový chod,  čo by zvýšilo efektivitu vnútropodnikových činností.

Ponuka služieb:

 • Pomoc pri výbere a kúpe nového počítača a príslušenstva
 • Inštalácia Windows a programov pre úrady štátnej správy, malých podnikateľov a domácností
 • Odporučenie vhodného pripojenia do internetu a jeho inštalácia
 • Starostlivosť o Váš počítač od fyzického vyčistenia, cez inštaláciu, nákup príslušenstva, až po likvidáciu
 • Vysvetlenie a zaškolenie k Vášmu počítaču, príslušenstvu a programom
 • Osobná, vzdialená a telefonická podpora
 • Servis a opravy PC a notebookov u Vás doma alebo v kancelárii
 • Predaj kvalitných PC a notebookov / Servis do 24h
 • Odvírenie a odstránenie škodlivého kódu, zabezpečenie PC
 • Inštalácie programov, inštalácie periférií (tlačiarne, skenery, …)
 • Optimalizácia PC (zrýchlenie Vášho PC- Notebooku)
 • Reinštalácie PC- Notebookov (MS WIN, LINUX)
 • Záloha dát, záchrana dát z pokazeného PC
 • Spustenie, nastavenie nového PC + prenesenie dát zo starého PC
 • Zapojenie internetu, nastavenie mailov, inštalácia routera + domáce siete
 • Predaj software(antivírusový software, MS Windows, MS Office, …)

Neváhajte sa nás opýtať, ak tu nie je uvedená konkrétna služba o ktorú máte záujem.

Z našej širokej ponuky si vyberie skutočne každý. Tak neváhajte a kontaktujte profesionálov.

Nový blok 7

Zlatestriebro.sk - Predaj drahých kovov