Ako prvý a jediný ponúkame možnosť sledovať realizáciu vašeho projektu v off-line dokumentácii v 24-hodinových intervaloch, ktoré Vám budú zasielané na vami zadaný email, čím budete mať možnosť sledovať a konzultovať akýkoľvek úkon a tým presne vidieť a vysvetliť akú máte predstavu v realizácii vašeho projektu. Budete s nami spolupracovať a tým sa môžete pasívne podieľať na presnej realizácii Vašich predstáv. Týmto bude eliminované riziko nedorozumenia v prácach na diele.

rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov

rekonštrukcie bytových jadier a kúpeľní

prestavba sprchovacích kútov

sadrokartonárske práce – budovanie priečok, podkrovia, znižovanie stropov

elektroinštalačné práce

vodoinšalatérske práce

montáž zárubní a interiérových dverí, oblôžkové zárubne

skladanie nábytku

dodávka a montáž platstových okien a dverí

úprava terás a schodísk

obklady, dlažby, liaty kameň

stierkovanie, vápenná a minerálna omietka

pokládka plávajúcej podlahy

maliarske a natieračske práce

demolačné a búracie práce


Nový blok 7

Zlatestriebro.sk - Predaj drahých kovov