OKNÁ A DVERE

            V dnešnej dobe je najväščím trendom plastové okná, eurookná, hliníkové okná a to z dôvodu šetrenia energií v zime na  kúrenie, pretože majú výborné zvukovo a tepelno izolačné vlastnosti v čom hlavne prispieva k tomu typ rámu a ďalším faktorom je typ použitého skla.

Ponúkame vám plastové, hliníkové a drevené okná a dvere od renomovaných výrobcov. Poskytujeme všetky služby spojené s dodávkou a inštaláciou okien a dverí všetkých druhov konštrukcií. Ponúkame vám vypracovanie cenovej ponuky zdarma po obhliadke objektu, kde sa majú naše služby realizovať, prípadne ak nám zašlete presný popis stavebných otvorov alebo rozmery pôvodných okien, vypracujeme vám cenovú ponuku čo s najbližšou cenou. 

Ponúkame možnosť vybrať si plastové, hliníkové alebo drevené okná a dvere podľa vašich predstáv, ktoré dodáme na mieru v dohodnutom termíne a s presným časovým plánom realizácie. V našich cenových ponukách nič nezamlčujeme a ani nemáme skryté poplatky ako mnoho spoločností, ktoré vám ich naúčtujú po realizácii diela. 

Ďalej ponúkame ako doplnkové služby dodávku a inštaláciu tieniacej techniky všetkých druhov, od horizontálnych žalúzií, cez vonkajšie rolety a markízy.

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ PRE NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

0944 239 721                  

Nový blok 7

Zlatestriebro.sk - Predaj drahých kovov