Horizontálne žalúzie

ISOLINE – Základný typ interiérovej horizontálnej žalúzie s hliníkovou lamelou. Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel.

ISOLINE  LOCO – Interiérová horizontálna žalúzia s hliníkovou lamelou a oblou krycou lištou horného nosníka.

Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel. Vyznačuje sa čistým elegantným vzhľadom.

ISOLINE  PRIM – Interiérová horizontálna žalúzia s hliníkovou lamelou a oblou krycou lištou horného nosníka.

Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel. Vyznačuje sa čistým elegantným vzhľadom.

ISOLINE  ECO – Základný typ interiérovej horizontálnej žalúzie s hliníkovou lamelou a vývodom ovládania z prednej strany. Ovládanie je riešené kombináciou šnúry pre sťahovanie lamiel a interiérového ovládača pre naklápanie lamiel.

KLASIK 25 – Žalúzia 25mm je základným predstaviteľom rady drevených žalúzií. Vyťahovanie žalúzie je riešené pomocou ovládacieho mechanizmu šnúry s aretáciou, ktorá umožňuje nastaviť výšku stiahnutia lamiel.  Naklápanie lamiel je zaistené dreveným interiérovým ovládačom.

KLASIK 50 – Žalúzia 50mm je elegantným zástupcom drevených žalúzií, evokuje atmosféru Ameriky dvadsiatych rokov. Lamely sú uchytené v plechovom profile, ktorý je zakrytý designovou drevenou garnížou. Žalúzia sa vyťahuje pomocou ovládacieho mechanizmu šnúry s aretáciou, ktorá umožňuje nastaviť výšku stiahnutia lamiel. Naklápanie lamiel sa ovláda šnúrou s hruškou. Fixácia žalúzie je riešená oceľovým lankom.


Nový blok 7

Zlatestriebro.sk - Predaj drahých kovov